środa, 2 kwietnia 2014

Statystyka marzec 2014


Przeczytane książki: 6

Ilość stron: 1876

Książki w ramach wyzwania projekt nobliści: 0
Książki w ramach wyzwania południowoamerykańskiego: 0
Książki w ramach wyzwania Czytamy Zolę: 0


Przeczytane tytuły: 

- "Krzyżowcy" Zofia Kossak-Szczucka
- "Król trędowaty" Zofia Kossak-Szczucka
- "Wołanie kukułki" Robert Galbraith


Najlepsza książka: "Krzyżowcy" Zofia Kossak-Szczucka

Ilość książek w stosie: 169

P.S. W tym miesiącu udało mi si ę opisać zaledwie dwie książki. Niestety pęd na adrenalinie ustąpił stanowi, opisywanemu tutaj przez zimno. Mam nadzieję, że pomału nadrobię, przede wszystkim, zanim wrażenia mi się całkowicie zatrą, bo warto o tych książkach napisać. 

5 komentarzy:

 1. Szkoda, że nie zamieściłaś opinii o książkach Kossak - uwielbiam je. "Krzyżowców" i "Króla trędowatego" czytałam już dwa razy i pewnie niedługo powtórzę, szczególnie tę drugą, która jest jedną z moich ulubionych książek. Bardzo przywiązałam się do postaci Baldwina.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kassandro ale ja nigdzie nie twierdziłam, że ich nie opiszę:) Piszę o wszystkich książkach, jakie czytam więc i o Krzyżowcach napiszę. Najpóźniej do przyszłego piątku powinny się pojawić notki.

   Usuń
  2. Ty to jednak jesteś perfekcyjna!:) Do przyszłego piątku, powiadasz? Ja będę szczęśliwa, gdy o niektórych książkach uda mi się napisać do końca przyszłego roku, choć i to nie jest pewne...

   Usuń
  3. Momarto muszę, bo wyjeżdżam, a jak wrócę, to nie sądzę, żebym jeszcze cokolwiek pamiętała. Już teraz mało co pamiętam:(

   Usuń
 2. Gratuluję wyniku i czekam na recenzje. :)

  OdpowiedzUsuń