sobota, 13 września 2008

Aktulany stosik

Przedstawiam aktualny stosik, który rośnie i rośnie. Niewiele ubyło od poprzedniego razu, bo książki głównie biblioteczne czytałam. Kiedy ja się z nim uporam? Na zdjęciu nie ma ogromnego stosu czasopism, które niedawno dotarły z Polski. Stale mam konfliktów interesów, co czytać, czasopisma czy książki?

8 komentarzy:

 1. Anonimowy8:36 AM

  Stosik robi wrażenie- ale przyznaję, dostałam prawie skrętu szyjnego , bo na zdjęciu jest do góry nogami, ale jakoś poradziłam sobie:))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Stosik na pewno zapewni Ci rozrywkę w niejeden jesienny wieczór :) Miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hihi, tak u mnie książki sobie leżą:)

  OdpowiedzUsuń
 4. O, pewnie niedługo do stosiku dołączy "Piekło pocztowe". U mnie dołączyło, ale dziś skończę. Potem skrobnę recenzyjkę, a potem może też zrobię zdjęcia mojemu stosikowi?

  OdpowiedzUsuń
 5. Karolino, na pewno, będę w Polsce w październiku i sobie kupię:) Czekam na Twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy2:25 PM

  Konflikt mam ten sam, ale w sumie rozwiązuje się on automatycznie - wszystko zależy od nastroju i możliwości koncentracji;) Choć ostatnio to zarówno stosy książek, jak i stosy gazet zalegają me półki:P

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie stoi już kilka stosików :-/ a czasu jak nie było, tak nie ma... "Maskotka" bardzo dobra, wzruszająca książka, a Ćwirlej przezabawny, zwłaszcza dla Poznaniaków (ta gwara!) :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki za zachętę do Ćwirleja, bo podchodzę do niego ze spora nieufnością. O "Maskotce" czytałam już w DF i jestem przekonana, że to świetna pozycja. Bardzo ciekawy jest Twój blog!

  OdpowiedzUsuń