poniedziałek, 8 grudnia 2008

Zbieracie autografy?

Ja właściwie nie zbieram, tzn. nie zabiegam szczególnie, nie napastuję pisarzy:) Jednak w ciągu ostatnich lat kilka autografów otrzymałam. Zazwyczaj nadarzała się okazja podczas spotkań autorskich. Dziś pokazuję wam najnowszy:) Macie ochotę pokazać autografy w waszych książkach?

7 komentarzy:

 1. Fajny pomysł:) Gdy tylko dokopię się do książek z autografami - zaprezentuję (tylko dwie mam u siebie, bo trzecia u rodziców)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy11:37 AM

  Mam autografy: Carrolla w "Zaślubinach patyków", Musierowicz w "Imieninach", Niziurskiego w "Pięć melonów na rękę" - wszystkie są efektem spotkań z tymi pisarzami:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nauczycielko czekam z nicierpliwością na Twoje autografy;)
  Kultur-alnie, może Ty też pokażesz swoje? Miło by było zobaczyć:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy2:58 PM

  Nie zbieram autografow, ale mam dwa autografy Jonathana Carrolla, z czasow, gdy jeszcze namietnie go czytalam. Ostatnio kolezanka Kolumbijka kupila mi ksiazke dosc znanego w Kolumbii pisarza z tego kraju i poprosila go o autograf specjalnie dla mnie (zna go osobiscie). Bardzo mily gest :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chihiro faktycznie miły gest:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Poszukam swoich zdobyczy. Najbardziej dumna jestem z podpisu Hrabala :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy6:01 PM

  nie szaleje, ale przy okazji spotkan z autorami czesto prosze o autograf/dedykacje w ksiazce :) najwiekszym "skarbem" sa te od Kapuscinskiego, jeszcze z 1997 roku... oprocz tych, mam jeszcze z 10 innych - za kilka dni powrzucam zdjecia na swoj blog ;)
  fajny temat!
  pozdrawiam
  Kwiecienka1

  OdpowiedzUsuń